برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه

toshiba

شرکت توشیبا در سال 1875 در توکیو ژاپن تاسیس شد. این شرکت با 172000 پرسنل هم اکنون در 300 نقطه جهان نمایندگی داشته و در سال 2006 با درآمدی بالغ بر 57 میلیارد دلار در سراسر جهان رتبه هشتاد و هفتم شرکتهای برتر جهان که سالیانه اسامی آنها در مجله فورچون انتشار می یابد را به خود اختصاص داد.

این شرکت با بیش از 3 میلیارد دلار صرف هزینه در امور تحقیقاتی، همچنین تعهد به رعایت دقیق استانداردهای محیط زیست و با تکیه بر شعار (LeadingInnovation) به مشتریان خود کمک می کند تا از طریق نوآوری هوشمندانه که منحصر به این شرکت است به اهداف تجاری خود به بهترین شکل ممکن دست یافته و پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد.

شرکت توشیبا بعنوان برترین شرکت در زمینه ماشینهای اداری ( کپی، فکس و ویدئو / دیتا پروژکتور ) توسط موسسه BTA در سال 2002 معرفی شده است.

 توشیبا از زمان تاسیس تاکنون به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه ساخت و بازاریابی محصولات پیشرفته برقی و الکترونیکی شناخته شده است که این گسترش در زمینه تجهیزات و سیستمهای اطلاعاتی و ارتباطی، راهکارها و خدمات مبتنی بر اینترنت، قطعات و مواد الکترونیکی برای سیستمهای برقی، صنعتی و لوازم منزل صورت گرفته است. توشیبا با افتخار به نوآوریها و دستاوردهای تکنولوژیک خود همچنان به گسترش حضورش در سطح جهان ادامه می دهد. این توسعه همه جانبه، پیوسته در تکامل محصولات توشیبا به منظور برآوردن نیازهای رو به افزایش مشتریان صورت می گیرد.

توشیبا در طول 130 سال فعالیت تجاری، بطور مدام به منابع قطعی خود از نظر تعالی خدمات، مهارتها و اطلاعات افزوده تا به اعتبار و شهرت در جهت نوآوری و جلب اعتماد مشتریانش دست یابد. این شرکت تا کنون جوایز معتبر بسیاری را کسب کرده که از آنجمله حایزه “اولین شریک فروشنده” و “بهترین سازنده سال” را می تون نام برد. در سال 2002 – 2001 میلادی نیز جایزه فناوری تجاری – BTA برای ششمین بار به این شرکت اعطا شد.

توشیبا با استفاده از حضور جهانی خود، زیر بنای پیچیده پرژوهش و توسعه، همچنین تعهد به رعایت دقیق استانداردهای محیط زیست، به مشتریان خود کمک می کند تا از طریق نوآوری هوشمندانه که منحصر به این شرکت است به اهداف تجاری خود به بهترین شکل ممکن دست یابد. 

توشیبا در عرصه رقابتهای شدید جهانی متعهد است با فراهم آوردن تکنولوژی های پیشرفته برای شرکت های چند ملیتی زمینه را برای حفظ جایگاه برتر آنها فراهم سازد. توشیبا به عنوان یک ابداع کننده در زمینه ساخت تجهیزات اداری به مدت بیش از یک قرن، با بهره گیری از شبکه گسترده نمایندگان و دفاتر محلی در سراسر جهان این اطمینان را بوجود می آورد که پرسنل ماهر این شرکت پیوسته در دسترس شما قرار گیرد. چنانچه به تجهیزات اداری و خدمات آن نیاز دارید، راه حل تجاری و جهانی توشیبا تنها پاسخ موجود خواهد بود.

ادامه مطلب

فهرست

خانه

پنل کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم