ظرفشویی بوش SMS68MW05E

شناسه کالا::

Dishwasher bosch SMS68MW05E

bosch
ماشین ظرفشویی
ویژگی های کالا:
 • ظرفیت شستشو:
  14 نفره
 • رنگ بدنه:
  سفید
مشاهده همه ویژگی ها
bosch
ناموجود
موجود شد به من اطلاع بده
مشاوره

شماره های همراه بخش فروش

ساعات کاری 7 روز هفته ساعت 8.30  صبح الی 10 شب

خانم صالحی

09182374313

خانم فرهادی

09182374132

آقای حسینی

09185308226

08734240013

خانم صادقی

09184179240

08734242094

خانم رضایی

09185308225

08734246925

خانم  محمدی

09184179241

08734240036

خانم صالحی

09182374313

معرفی کوتاه محصول
 • ظرفیت 14 نفره
 • کمپرسور EcoSilence Drive
 • سیستم خشک کن Zeolith 
 • مدیریت آب با ActiveWater
 • شستشوی بهداشتی HygienePlus
 • برنامه محافظت از ظروف شیشه ای
 • سنسور بارگیری LoadSensor
 • تشخیص لکه با AquaSensor
 • سنسور نشت آب AquaStop
 • برنامه های خودکار

نقد و بررسی ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW05E

ظرفشویی بوش SMS68MW05E از محصولات خوش ساخت و کاربردی شرکت بوش می باشد که با ظرفیت بالای 14 نفره تولید شده است. وجود یک سری امکانات و قابلیت های مناسب، این ظرفشویی را به یکی از گزینه های عالی برای هر آشپزخانه ای تبدیل کرده است. به عنوان مثال قابلیت HygienePlus یک گزینه مناسب و کاربردی برای از بین بردن میکروب ها و باکتری ها و همچنین ضد عفونی کردن ظروف می باشد. سنسور بارگیری LoadSensor به صورت هوشمند میزان بار یک چرخه شستشو را شناسایی می کند و با توجه به آن آب و انرژی را هدر می دهد. مبدل حرارتی در ظرفشویی بوش SMS68MW05E قبل از شروع شستشو آب را گرم می کند تا از شوک دما به ظروف جلوگیری شود. از قابلیت های مهم در این ظرفشویی می توان به سیستم خشک کن PerfectDry with Zeolith اشاره کرد، این سیستم خشک کن سبب شده که پس از چرخه شستشو ظرف ها از درون دستگاه به صورت کاملا خشک و شفاف بیرون بیایند. همچنین موتور کمپرسور EcoSilence Drive علاوه بر دوام، قدرت و عملکرد بالا با میزان نویز و سر و صدای بسیار پایینی همراه شده است. حال با همراهی کردن ما در بخش های دیگر به مزیت های بیشتر ظرفشویی بوش SMS68MW05E پی می برید و به این نتیجه می رسید که یکی از بهترین انتخاب ها می باشد.

کشو VarioDrawer در ظرفشویی بوش SMS68MW05E

کشو VarioDrawer مختص کارد و چنگال 

ظرفشویی بوش SMS68MW05E شامل سه طبقه ی مجزا برای قراردادن انواع ظروف با اندازه های مختلف می باشد. یکی از این طبقه ها که در طبقه ی سوم قرار دارد مختص کارد و چنگال و وسایل کوچک آشپزخانه می باشد. این کشو که VarioDrawer نام دارد قابلیت انعطاف پذیری را دارد تا بتوان انواع ظروف با اندازه های مختلف را جهت شستشو قرار داد. در نتیجه همراه با سبد VarioDrawer تمامی فنجان ها و وسایل کوچکآشپزخانه را به راحتی در این ماشین ظرفشویی قرار دهید و بسته به نیاز و دلخواه خود اتفاع قفسه ها را تنظیم کنید.

برنامه شروع با تاخیر در ظرفشویی بوش SMS68MW05E

برنامه‌ی شستشو و زمان اجرای ظرفشویی را به دلخواه تنظیم کنید

همراه با ظرفشویی بوش SMS68MW05E برنامه های شستشو را از قبل انتخاب کنید و زمان اجرای پروسه شستشو را به دلخواه خود تنظیم کنید. به این صورت که به کمک تاخیر زمانی، برنامه‌ی مد نظر را انتخاب کنید و زمان اجرای دلخواه خود را تنظیم کنید. این برنامه خوب و کاربردی به شما اجازه می دهد تا دستگاه خود را در هر زمان از روز، در طول ساعت کار یا هنگام شب کنترل کنید. پس از شروع برنامه شستشو، نمایشگر زمان دقیق باقیمانده تا اتمام عملیات را نشان می دهد. در واقع برنامه تاخیر زمانی یکی از آن برنامه های کاربردی و به درد بخور ظرفشویی بوش می باشد که با تنظیم کردن دستگاه در زمان مورد نظر و بدون دخالت کاربر، ظرفشویی به صورت خودکار اقدام به شروع پروسه شستشو می کند. 

ظرفشویی بوش SMS68MW05E با قابلیت تنظیم ارتفاع قفسه ها

ظرفشویی بوش SMS68MW05E با قابلیت تنظیم ارتفاع قفسه ها 

یکی از نگرانی هایی که ممکن است در رابطه با ظرفشویی ایجاد شود قرار گیری ظروف با اندازه های مختلف می باشد. ظرفشویی بوش SMS68MW05E دارای یک قفسه ی انعطاف پذیر برای جا دادن ظروف با اندازه های مختلف می باشد. این قفسه ی انعطاف پذیر این امکان را به کاربر می دهد که با تغییر ارتفاع قفسه ها در سه اندازه ی مختلف فضای مورد نیاز برای انواع ظروف را به وجود بیاورید. به این صورت که اگر بخواهید ظرفی بزرگ را جهت شستن در ظرفشویی قرار دهید می توانید ارتفاع قفسه را بسته به ظروف کم یا زیاد کنید. لازم به ذکر است که این قفسه ی انعطاف پذیر به اندازه ی 5 سانتی متر قابل تغییر می باشد.

سنسور Aqua در ظرفشویی بوش SMS68MW05E

تشخیص لکه با سنسور Aqua در ظرفشویی SMS68MW05E

AquaSensor در ظرفشویی بوش SMS68MW05E که به منظور تشخیص میزان کثیفی و لکه تعریف شده با توجه به میزان ظروف موجود در ظرفشویی آب را مصرف می کند؛ و برای مدیریت شستشو از پرتوهای نور کمک می گیرد. این سنسور از طریق پرتوهای نور میزان چربی و کثیفی بر روی ظروف را تشخیص داده و تعیین می کند که آیا پروسه شستشو به اتمام رسیده یا باز هم ادامه دارد. بنابراین همراه با این سنسور و با استفاده از پرتوهای نور به راحتی تمامی لکه ها تشخیص و حذف می شوند و در نهایت ظرف هایی تمیز را تحویل می گیرید. در ضمن این ظرفشویی به گونه ای طراحی شده که به کمک سنسور LoadSensor در مصرف آب و انرژی بسیار صرفه جویی می شود.

بیشتر بدانید: سنسور LoadSensor چه کاربردی دارد؟ عملکرد این سنسور به گونه ای می باشد که ابتدا به صورت هوشمند میزان بار یک چرخه شستشو را شناسایی می کند و با توجه به آن آب و انرژی را هدر می دهد. سنسور بارگیری LoadSensor به طور خودکار باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می شود و هزینه های مصرفی را کاهش می دهد.

گزینه IntensiveZone در ظرفشویی بوش SMS68MW05E

گزینه IntensiveZone مناسب برای قابلمه ها و ظروف بزرگ 

سبد پایین ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW05E محلی مناسب برای شستشوی ظروف بزرگ همچون قابلمه‌های بسیار کثیف می باشد. منطقه ای کاملا عریض و بزرگ که به کمک گزینه Intensive Zone در این مدل ظرفشویی تمامی ظروف به بهترین نحو شسته می شوند. این سبد موجب می شود تا با فشار زیاد و دمای بالای آب و انتخاب گزینه‌ی Intensive Zone ظروف شسته شوند. در حالی که این سبد مخصوص قابلمه و ظروف بزرگ می باشد می توانید لیوان، قاشق و یا چنگال ها را با فشار آب ملایم در سبد بالایی قرار دهید. 

خشک کن Zeolith در ظرفشویی بوش SMS68MW05E

ظرف هایی تمیز و خشک با خشک کن Zeolith

برخورداری از سیستم خشک کن Zeolith در ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW05E سبب شده که پس از چرخه شستشو ظرف ها از درون دستگاه به صورت خیس بیرون نیایند. ماشین های ظرفشویی مجهز به این قابلیت با استفاده از Zeolith رطوبت را گرفته و پس از جذب رطوبت آن را به هوای گرم تبدیل می کند. این گرما باعث می‌شود درون ماشین ظرفشویی بوش به شدت داغ شود و قطره‌های آب به جا مانده روی ظروف بخار شود. در نتیجه همراه با سیستم خشک کن در این ظرفشویی تمامی ظرف ها حتی ظروف پلاستیکی از ماشین ظرفشویی به طور شفاف، تمیز و کاملاً خشک بیرون می آیند. 

برنامه شستشوی ظروف شیشه ای دمای آب را تا 40 درجه سانتی گراد بالا می برد که با این کار نه تنها از شکستن شیشه های ظریف جلوگیری می شود؛ بلکه در عین حال نیز ظروفی سالم و درخشان را تحویل می دهد.

ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW05E با موتور EcoSilence Drive

ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW05E با موتور EcoSilence Drive

کمپرسور EcoSilence Drive آرامش و سکوت مطلق را به خانه تان می آورد. ظرفشویی بوش SMS68MW05E مجهز به کمپرسور EcoSilence Drive می باشد که دوام، قدرت و از همه مهمتر صدای بسیار کمی از خود تولید می کند. این موتور همانگونه که از نامش پیداست عملکردی بی صدا از خود ارائه می دهد و حتی در هنگام تاریکی شب نیز خواب لذت بخشی را برایتان فراهم می آورد. در واقع کمپرسور EcoSilence Drive بدون برس طراحی شده و به دلیل عدم اصطکاک در هنگام کار، سر و صدای بسیار کمی تولید می کند.

همراه با برنامه سکوت این ظرفشویی آرمش و راحتی را برای خود و اعضای خانواده تان به وجود آورید. برنامه سکوت این ظرفشویی نویز ناشی از چرخه شستشو را به حداقل می رساند و محیطی ساکت و آرام را برایتان فراهم می سازد.

تکنولوژی ActiveWater در ظرفشویی بوش SMS68MW05E

تکنولوژی ActiveWater : آب کمتر، انرژی کمتر، عملکرد بیشتر

در این بخش قصد داریم به برنامه مدیریت آب در ظرفشویی بوش SMS68MW05E اشاره کنیم. بوش از فناوری ActiveWater در این نوع ظرفشویی اش بهره گرفته تا از طریق آن بتوان تا حد قابل توجهی میزان مصرف آب اضافه را به حدقل رساند. ماشین ظرفشویی بوش تنها از 9.5 لیتر آب جهت شستشو کمک می گیرد. این تکنولوژی به مصرف آب کمتر، انرژی کمتر و نیز عملکرد بیشتر معروف است. در واقع ActiveWater به صورت کاملاً نوآورانه میزان بهره وری را افزایش می دهد و در عین اینکه از مصرف بی رویه آب و انرژی جلوگیری می کند همچنین نتیجه ای عالی از یک چرخه شستشو را ارائه می دهد. برای درک این مطلب بهتر است بگوییم گرمایش سریع تر، توزیع آب به صورت هدفمند و نیز عملکرد پمپ آب بالاتر می رود تا گردش آب افزایش یابد که همگی در کل از صرف هزینه های گزاف جلوگیری به عمل می آورند.

جلوگیری از نشت آب با ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW05E

جلوگیری از نشت آب با ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW05E

گاهی اوقات ممکن است به دلایلی با مشکل نشت آب مواجه شوید؛ اما خوشبخانه بوش برای این کار نیز راه چاره‌ای را اندیشیده است. ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW05E مجهز به سیستم AquaStop می باشد. این سیستم که یک سنسور برای جلوگیری از نشت آب است متشکل از یک شیلنگ دو قطبی و یک شیر مکانیکی در شیلنگ تغذیه می باشد. در نتیجه سنسور AquaStop از نشت ناگهانی آب جلوگیری می کند و در مواجه با این کار جریان آب متوقف می‌شود.

شستشوی بهداشتی ظرفشویی بوش SMS68MW05E

شستشوی بهداشتی ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW05E

ظرفشویی بوش SMS68MW05E مجهز به گزینه ای به نام HygienePlus می باشد. این گزینه یکی از ابداعات جدید بوش بوده و در بسیاری از برنامه‌های شستشو قابلیت اضافه شدن دارد.  قابلیت HygienePlus یا همان شستشوی بهداشتی جهت از بین بردن میکروب ها و باکتری های ظروف در این ظرفشویی طراحی شده است. عملکرد این گزینه به این شکل بوده که با افزایش دمای آب در زمان آب‌کشی تا 70 درجه سانتی‌گراد و برای مدتی در حدود ده دقیقه باعث می‌شود تا بیشتر باکتری‌های موجود از بین بروند و ظروف به صورت بسیار بهداشتی تمیز شوند. این ظرفشویی برای خانواده هایی که استانداردهای بهداشتی برایشان با اهمیت می باشد و در خانه کودک و یا افراد مبتلا به آلرژی دارند بسیار ایده آل است.

سخن آخر:

ظرفشویی بوش SMS68MW05E همراه با تمام امکاناتی که دارد در حال حاظر یکی از بهترین مدل ظرفشویی ها در بازار می باشد. توجه به خصوصیاتی همچون فضای گسترده و عریض داخلی همراه با ظرفیت 14 نفره و از همه مهمتر موتور Ecosilence با امکان مصرف انرژی پایین و تولید نویز کم و نیز سایر قابلیت ها همگی این مدل ظرفشویی بوش را به گزینه ای عالی و ایده آل برای هر خانواده ایرانی تبدیل کرده اند. شما نیز اگر به جمع طرفداران ظرفشویی بوش SMS68MW05E پیوسته اید، می توانید آن را با ضمانت از اصلی بودن کالا و به صورت آنلاین از همین سایت سلام بابا تهیه نمایید. ناگفته نماند اگر به راهنمای خرید ماشین ظرفشویی نیاز دارید می توانید با فروشندگان سلام بابا تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مشاهده اطلاعات محصول در سایت بوش

مشخصات کلی

تولید کننده
Bosch
کشور سازنده
آلمان
کشور مونتاژ
آلمان
ظرفیت شستشو
14 نفره
نوع موتور
اکو سایلنس درایو (EcoSilence Drive)

امکانات و ویژگی ها

سیستم عیب یابی هوشمند

برنامه های شستشو

برنامه‌های ظرفشویی
برنامه تاخیر زمانیبرنامه های خودکاربرنامه Quick Washبرنامه VarioSpeedPlusمدیریت آب با ActiveWaterسنسور بارگیری LoadSensorشخیص لکه با AquaSensorسنسور نشت آب AquaStopبرنامه محافظت از ظروف شیشه ای

صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی

امکانات هوشمند

سیستم هوشمند Smart ThinQ

منبع تغذیه و برق

کلاس بهره وری انرژی
+++A

ابعاد (طول x ارتفاع x عمق)

طول (میلیمتر)
60 سانتی متر
ارتفاع (میلیمتر)
84.5 سانتی متر
عمق با درب و دستگیره (میلیمتر)
60 سانتی متر

وزن

وزن
59 کیلو گرم

طراحی

رنگ بدنه
سفید

مشخصات کلی

ظرفیت ظرفشویی
14 نفره

سایر ویژگی‌ها

امکانات دیگر
مبدل حرارتیکشو VarioDrawerسیستم خشک کن Zeolithبرنامه سازگار با محیط زیستشستشوی بهداشتی HygienePlusسنسور DosageAssist (مدیریت مواد شوینده وآب)قفسه ی انعطاف پذیر (3rd Rack VarioDrawer Pro)
سایر قابلیت ها
قفل کودکسبد VarioFlexسیستم نور داخلیمصرف آب: 9.5 لیترمیزان نویز صدا: 40dbگزینه IntensiveZone سازگار با محیط زیستنصب برنامه Home Connect
اقلام همراه
دفترچه راهنما و لوله‌های اتصال به آب
زبان و منو
انگلیسی
5 از 5

از مجموع 1 امتیاز

کیفیت
5

نظر دهید

 • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
کالاهای مرتبط