ظرفشویی بوش SMS46MW03E

شناسه کالا::

BOSCH SMS46MW03E

bosch
ماشین ظرفشویی
ویژگی های کالا:
 • ظرفیت شستشو:
  12 نفره
 • رنگ بدنه:
  سفید
مشاهده همه ویژگی ها
ناموجود
موجود شد به من اطلاع بده
مشاوره

شماره های همراه بخش فروش

ساعات کاری 7 روز هفته ساعت 8.30  صبح الی 10 شب

خانم صالحی

09182374313

خانم فرهادی

09182374132

آقای حسینی

09185308226

08734240013

خانم صادقی

09184179240

08734242094

خانم رضایی

09185308225

08734246925

خانم  محمدی

09184179241

08734240036

خانم صالحی

09182374313

معرفی کوتاه محصول
 • ظرفیت 14 نفره
 • کمپرسور EcoSilence DriveTM
 • مدیریت آب با ActiveWater
 • شستشوی بهداشتی Hygiene Plus
 • برنامه محافظت از ظروف شیشه ای
 • سنسور بارگیری LoadSensor
 • تشخیص لکه با AquaSensor
 • سنسور نشت آب AquaStop
 • برنامه های خودکار

نقد و بررسی ظرفشویی بوش SMS46MW03E

ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW03E از محصولات سری 4 شرکت بوش، با رنگ سفید و ظرفیت 14 نفره روانه بازار شده است. این نوع ظرفشویی به دلیل وجود یک سری امکانات و قابلیت های خاصی که دارد به یکی از پرطرفدارترین دستگاه های موجود در بازار جهانی تبدیل شده است. EcoSilence Drive نوع موتور به کار رفته در این ظرفشویی که به بی صدا بودن و همچنین طول عمر بالا معروف است، سبب می‌شود که این دستگاه تا سالیان طولانی کارایی خوبی از خود ارائه دهد. فناوری ActiveWater نیز به منظور صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و نیز عملکرد بهتر در این ظرفشویی به کار رفته است. وجود سنسور بارگیری یا همان LoadSensor برای تشخیص میزان ظروف تعریف شده که در نتیجه آن موجب می‌شود تا میزان آب و انرژی بسته به ظروف مصرف شود و از اتلاف بی رویه آنها جلوگیری شود. از این گذشته به منظور حفاظت از ظروف حساس و شکننده برنامه ای مخصوص به آن طرحی شده تا از این طریق بتوان از شکستن ظریف ترین اقلام جلوگیری شود. برنامه خودکار که یکی از بهترین برنامه های ظرفشویی بوش است با توجه به کثیفی ظروف میزان مصرف آب، درجه حرارت و نیز مدت زمان شستشو را تنظیم می کند. برنامه بهداشتی HygienePlus نیز با افزایش دادن حرارت آب تا 70 درجه سانتی گراد به از بین بردن میکروب ها و باکتری های موجود بر روی ظروف می پردازد. از قابلیت های دیگر این ظرفشویی بوش 14 نفره می توان به نشت آب توسط سنسور AquaStop، سبدهای بزرگ و جادار VarioFlex و Vario drawer، تنظیم ارتفاع قفسه ها در سه سطح و تشخیص لکه با سنسور AquaSensor اشاره کرد؛ که امیدواریم با ادامه و همراهی این نقد وبررسی بیشتر با قابلیت های این ظرفشوییی آشنا شوید.

  سبد VarioFlex و Vario drawer در ظرفشویی بوش SMS46MW03E

سبد VarioFlex و Vario drawer  

با نگاه کردن به فضای داخلی ظرفشویی بوش SMS46MW03E متوجه تنوع و گوناگونی طبقه های آن می شوید. هر کدام از این طبقه ها به کاربر اجازه می هد تا به صورت مدیریت شده هر ظروفی را در داخل آن قرار دهید. به عنوان مثال یکی از این طبقه ها سبد VarioFlex Pro نام دارد. این سبد با قابلیت انعطاف پذیری که دارد به راحتی از جایش بیرون می آید و می توانید هر ظرفی را در داخل آن قرار دهید. کشوی دیگری که این ظرفشویی به آن مجهز می باشد Vario drawer نام دارد. این کشو نیز همانند سبد VarioFlex با ظرفیت بارگذاری بالایی همراه شده است. همچنین این کشو سبدی مخصوص برای قرار دادن ظروفی همچون کارد و چنگال و یا ظروف کوچک مانند انواع فنجان می باشد. در نتیجه همراه با سبدهای کاربردی این ماشین ظرفشویی هر نوع ظروفی اعم از کوچک و بزرگ را می توان در داخل این ظرفشویی برای شستشو قرار داد.

ظرفشویی بوش SMS46MW03E با قابلیت تنظیم ارتفاع قفسه ها در سه سطح

قابلیت تنظیم ارتفاع قفسه ها در سه سطح

در بخش بالا در مورد سبد های ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW03E شرح دادیم. حال در این بخش می خواهیم در مود کاربرد قابلیت انعطاف پذیری سبد ها توضیح دهیم. سبد بالایی این ظرفشویی با قابلیت انعطاف پذیری که دارد انواع ظروف با اندازه های مختلف را در خود جای می دهد. این قفسه ی انعطاف پذیر این امکان را به کاربر می دهد که با تغییر ارتفاع قفسه ها در سه اندازه ی مختلف فضای مورد نیاز برای انواع ظروف را به وجود بیاورید. به این صورت که اگر بخواهید ظرفی بزرگ را جهت شستن در ظرفشویی قرار دهید می توانید ارتفاع قفسه را بسته به ظروف کم یا زیاد کنید. این سبد انعطاف پذیر در سه مرحله و به اندازه ی 5 سانتی متر قابل تغییر می باشد.

برنامه های خودکار در ظرفشویی بوش SMS46MW03E

بهترین نتایج شستشو با برنامه های خودکار

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS46MW03E دارای برنامه ای به نام برنامه های خودکار می باشد. این برنامه همانطور که از نام آن مشخص است به طور خودکار بهترین عملکرد را جهت تمیز کردن ظروف ارائه می دهد، همچنین این برنامه تضمین بهترین نتایج شستشو را به کاربر می دهد. با عنوان مثال توسط این برنامه میزان مصرف آب، دمای آب و زمان شستشو مطابق با کثیفی ظروف به صورت اتوماتیک وار تنظیم می شود که در نهایت شاهد عملکرد بسیار خوبی از یک چرخه شستشو می شوید. از مزیت برنامه های خودکار در این ظرفشویی می توان به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی اشاره کرد.

سنسور بارگیری LoadSensor در ظرفشویی بوش SMS46MW03E

مصرف آب و انرژی پایین با سنسور بارگیری LoadSensor

همانگونه که می دانید هر ظرفی ممکن است کوچک یا بزرگ باشد و یا اینکه درجه ی کثیفی هر ظرفی متفاوت باشد. پس مقدار مصرف آب با توجه به اندازه و کثیفی ظرف متفاوت می باشد. ظرفشویی بوش 46MW03E برای همچین مواقعی از قابلیتی به نام سنسور بارگیری LoadSensor استفاده می کند. LoadSensor به صورت هوشمند میزان بار چرخه شستشو را شناسایی و تشخیص می دهد و با توجه به آن آب و انرژی را هدر می دهد. مثلا اگر ظرف های زیادی در ظرفشویی باشد آب بیشتری را مصرف می کند و اگر ظرف های کمی برای شستن داشته باشید آب کمتری صرف شستن می شود. پس می توان گفت سنسور بارگیری در مصرف آب و انرژی بسیار تاثیرگذار می باشد و از هدر دادن بی رویه ی آب و انرژی جلوگیری می کند.

سنسور دیگری که در مصرف آب و انرژی تاثیر گذار می باشد سنسور AquaSensor می باشد. این سنسور از طریق پرتوهای نور میزان چربی و کثیفی بر روی ظروف را تشخیص می دهد و با توجه به میزان ظروف موجود در ظرفشویی آب را مصرف می کند.

موتور EcoSilence Drive در ظرفشویی بوش SMS46MW03E

موتور EcoSilence Drive با دوام، قدرتمند و کارآمد

کمپرسور EcoSilence Drive آرامش و سکوت مطلق را به خانه یتان می آورد. ظرفشویی بوش SMS46MW03E مجهز به کمپرسور EcoSilence Drive می باشد که دوام، قدرت و از همه مهمتر صدای بسیار کمی از خود تولید می کند. این موتور همانگونه که از نامش پیداست عملکردی بی صدا از خود ارائه می دهد و حتی در هنگام تاریکی شب نیز خواب لذت بخشی را برایتان فراهم می آورد. در واقع کمپرسور EcoSilence Drive بدون برس طراحی شده و به دلیل عدم اصطکاک در هنگام کار، سر و صدای بسیار کمی از خود تولید می کند.

این ظرفشویی مجهز به برنامه‌ی سکوت SuperSilence می ‌باشد. با فعال کردن این برنامه به طور خودکار صدای ظرفشویی به پایین ترین سطح می رسد، به طوری که میزان نویز صدا به 42-45 دسی بل می رسد.

مدیریت آب با ActiveWater Eco در ظرفشویی بوش 46MW03E

مدیریت آب با ActiveWater Eco در ظرفشویی بوش 46MW03E

در این بخش قصد داریم به برنامه مدیریت شده آب در ظرفشویی بوش SMS46MW03E بپردازیم. بوش از فناوری ActiveWater Eco در این نوع ظرفشویی اش بهره گرفته تا از طریق آن بتوان تا حد قابل توجهی میزان مصرف آب اضافه را به حدقل رساند. ماشین ظرفشویی بوش تنها از 9.5 لیتر آب جهت شستشو کمک می گیرد. این تکنولوژی به مصرف آب کمتر، انرژی کمتر و نیز عملکرد بیشتر معروف است. در واقع ActiveWater به صورت کاملاً نوآورانه میزان بهره وری را افزایش می دهد و در عین اینکه از مصرف بی رویه آب و انرژی جلوگیری می کند همچنین نتیجه ای عالی از یک چرخه‌ی شستشو را ارائه می دهد. برای درک این مطلب بهتر است بگوییم ماشین ظرفشویی های مجهز به فناوری ActiveWater با توزیع آب به صورت هدفمند و گرمایش سریع تر، عملکرد و گردش پمپ آب بالا می رود که همگی در کل از صرف هزینه های گزاف جلوگیری به عمل می آورند. 

محافظت از ظروف شیشه ای با ظرفشویی بوش SMS46MW03E

محافظت از ظروف شیشه ای با ظرفشویی بوش SMS46MW03E

هنگام شستن ظروف با ظرفشویی ممکن است نگران شکستن ظرف های شیشه ای و گران بها باشید. بوش برنامه ای خاص را در رابطه با شکستن ظروف شیشه ای به این ظرفشویی اختصاص داده است؛ تا حساس ترین ظروف در برابر شکستن محفوظ بماند. ظرفشویی بوش SMS46MW03E به گونه ای طراحی شده که با قرار دادن ظرف های ظریف و حساس و شروع چرخه ی شستشو به صورت کاملا مطمئن از آسیب وارد شدن به ظروف حساس و شکننده جلوگیری می شود. در نتیجه اگر بر سر ظروف بسیار شکننده و گران بهای خود حساس هستید، می توانید با خیال راحت کار خود را به ظرفشویی بوش بسپارید.

برنامه شستشوی ظروف شیشه ای دمای آب را تا 40 درجه سانتی گراد بالا می برد که با این کار نه تنها از شکستن شیشه های ظریف جلوگیری می شود؛ بلکه در عین حال نیز ظروفی سالم و درخشان را تحویل می دهد.

جلوگیری از نشت آب با ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW03E

جلوگیری از نشت آب با ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW03E

گاهی اوقات ممکن است به دلایلی با مشکل نشت آب مواجه شوید؛ اما خوشبخانه بوش برای این کار نیز راه چاره‌ای را اندیشیده است. ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW03E مجهز به سیستم AquaStop می باشد. این سیستم که یک سنسور برای جلوگیری از نشت آب است متشکل از یک شیلنگ دو قطبی و یک شیر مکانیکی در شیلنگ تغذیه می باشد. در نتیجه سنسور AquaStop از نشت ناگهانی آب جلوگیری می کند و در مواجه با این کار جریان آب متوقف می‌شود.

شستشوی بهداشتی با گزینه HygienePlus در ظرفشویی بوش SMS46MW03E

شستشوی بهداشتی با گزینه HygienePlus 

ظرفشویی بوش SMS46MW03E مجهز به برنامه شستشوی بهداشتی HygienePlus می باشد که به لطف آن ظروفی پاکیزه را در اختیارتان قرار می دهد. این برنامه ی بهداشتی درجه حرارت را بالا می‌برد تا در نتیجه آن ظروف عاری از هر گونه باکتری باشند. در واقع برنامه HygienePlus را می توان به بسیاری از برنامه ها اضافه کرد و به کمک قابلیت آنتی باکتریالی اش سلامت خانواد را تضمین کرد. در این برنامه حرارت تا 70 درجه سانتی گراد افزایش می یابد و چرخه شستشو در 10 دقیقه به پایان می رسد. پس اگر در منزل افراد سالخورده و مبتلا به آلژی و کودک دارید، انتخاب این ظرفشویی بسیار ضروری است تا در کنار آن سلامت را برای خود و سایر اعضای خانواده تان فراهم سازید. 

جمع بندی:

با نقد و بررسی بالا در رابطه با ظرفشویی بوش SMS46MW03E به این نتیجه می رسیم که این ظرفشویی از امکانات و قابلیت های زیادی بهره می برد. تنوع و گوناگی این برنامه ها رضایت کامل هر کاربری را به همراه دارد. ظرفیت 14 نفره آن نیز مناسب برای خانواده های پرجمعیت می باشد. همچنین اگر صرفه جویی در مصرف آب و برق برایتان اهمیت زیادی دارد این ظرفشویی گزینه ای مناسب برای جلوگیری از هزینه های بی رویه می باشد. برای افرای که به بهداشت و سلامت خانواده اهمیت زیادی می دهند قابلیت HygienePlus مزیت دیگری از این ظرفشویی برای چنین افرادی می باشد. برای خرید این مدل یا سایر مدل ها می توانید با کارشناسان سلام بابا تماس بگیرید و با ضمانت کالا آن را درب منزل تحویل بگیرید.

مشخصات کلی

تولید کننده
Bosch
کشور سازنده
آلمان
کشور مونتاژ
آلمان
ظرفیت شستشو
12 نفره
نوع موتور
اکو سایلنس درایو (EcoSilence Drive)

امکانات و ویژگی ها

سیستم عیب یابی هوشمند

برنامه های شستشو

برنامه‌های ظرفشویی
برنامه تاخیر زمانی<br /> برنامه های خودکار<br /> برنامه VarioSpeedPlus<br /> مدیریت آب با ActiveWater<br /> سنسور بارگیری LoadSensor<br /> شخیص لکه با AquaSensor<br /> سنسور نشت آب AquaStop<br /> برنامه محافظت از ظروف شیشه ای<br /> برنامه شستشوی بهداشتی HygienePlus

صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی

امکانات هوشمند

سیستم هوشمند Smart ThinQ

منبع تغذیه و برق

کلاس بهره وری انرژی
+++A

ابعاد (طول x ارتفاع x عمق)

طول (میلیمتر)
60 سانتی متر
ارتفاع (میلیمتر)
84.5 سانتی متر
عمق با درب و دستگیره (میلیمتر)
60 سانتی متر

وزن

وزن
51.338 کیلوگرم

طراحی

رنگ بدنه
سفید

مشخصات کلی

ظرفیت ظرفشویی
14 نفره

سایر ویژگی‌ها

امکانات دیگر
مبدل حرارتی<br /> سبد VarioFlex<br /> کشو Vario drawer <br /> قفسه ی انعطاف پذیر Rackmatic در 3 سطح<br /> سنسور DosierAssistent (مدیریت مواد شوینده وآب)
سایر قابلیت ها
قفل کودک<br /> فولاد ضد زنگ<br /> سیستم نور داخلی<br /> میزان نویز صدا: 44db<br /> مصرف آب: 9.5 لیتر
اقلام همراه
کشوی مواد شوینده، پایه لباسشویی، دفترچه راهنما، پیچ های اتصال، شلنگ یا لوله خروجی آب
زبان و منو
عربی و انگلیسی

متوسط امتیاز مشتریان

4.5

از مجموع 4 نظر

پرسیدن سوال

5
1398/06/25

سلام. من این دستگاه رو تازه از سایت شما خریدم، ولی هر چی گشتم گزینه half load رو پیدا نکردم، یعنی این که فقط یکی از سبدها رو بشوره. این آپشن رو نداره؟

پاسخ از سلام بابا : سلام خیر متآسفانه ظرفشویی SMS46MW03E قابلیت Half Load ندارد و شما باید قبل نهایی کردن خرید اعلام میکردید ک اهمیت داشت در مدل های دیگری این قابلیت وجود دارد ...//

4
1398/04/10

سلام و وقت بخیر، می خواستم بدونم رنگ نقره ای هم داره این مدل؟

پاسخ از سلام بابا : سلام در بوش و در برند ها هر مدل دارای رنگ جدا و طراحی جداست و از 1 مدل 2 تا رنگ خیر نیست و شما باید مدل ها دیگر در وب سایت را برسی کنید با رنگی که میخوایید ...//
4
1398/02/05

تفاوت این مدل و مدل mw01b چیه؟

پاسخ از سلام بابا : سلام مشخصات و معرفی سایت ما درست و بروز هست در مورد mw01b اطلاعاتی نداریم و در بین محصولات ما نبوده ...//
5
1397/01/12

سلام میزان مصرف آب در هر شستشو چقدره

پاسخ از سلام بابا : آب مصرف شده توسط ظرفشویی 5 برابر کمتر از زمانی است که ظروف توسط دست شسته می شوند ... مقدار آب مصرفی بستگی به برنامه انتخابی و مدل دستگاه دارد, اما به طور معمول بین 10 تا 15 لیتر آب مصرف می شود ...//
5 از 5

از مجموع 1 امتیاز

کیفیت
5

نظر دهید

 • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
کالاهای مرتبط