سامسونگ RT62

شناسه کالا::

Refrigerator Samsung RT62

SAMSUNG
SAMSUNG
انتخاب گارانتی
43,000,000 تومان
1401/07/23
موجود
مشاوره

شماره های همراه بخش فروش

ساعات کاری 7 روز هفته ساعت 8.30  صبح الی 10 شب

خانم صالحی

09182374313

خانم فرهادی

09182374132

آقای حسینی

09185308226

08734240013

خانم صادقی

09184179240

08734242094

خانم رضایی

09185308225

08734246925

خانم  محمدی

09184179241

08734240036

خانم صالحی

09182374313

معرفی کوتاه محصول

یخچال فریزر سامسونگ RT62 از طراحی فریزر بالا برخوردار است که ظرفیت کلی آن 620 لیتر می باشد. کمپرسور اینورتر دیجیتالی، سیستم خنک کننده Twin Cooling Plus، سیستم بدون برفک، سیستم Multi Flow و صفحه نمایش LED از مشخصات برجسته یخچال فریزر بالای سامسونگ هستند. همچنین گاز مبرد R-600a، کلاس بهره وری انرژی +A، فیلتر ضد باکتریایی و قفسه های نشکن نیز جزو خصوصیات فریزر سامسونگ می باشند.  

نقد و بررسی یخچال فریزر بالا سامسونگ RT62 

یخچال سامسونگ RT62 یکی از مدل های شیک و خوش ساخت این شرکت کره ایست که سامسونگ آن را با طراحی فریزر بالا عرضه بازار جهانی کرده است. این مدل یخچال به دلیل برخوداری از ظرفیت بالا و هچنین جا دار بودن طبقه ها و قفسه هایش امکان ذخیره سازی مواد غذایی را به صورت کاملاً سالم و بهداشتی برای کاربران فراهم می آورد. از مهمترین و برجسته ترین خصوصیات یخچال فریزر بالا سامسونگ کمپرسور اینورتر دیجیتال آن می باشد که طول عمر بالای یخچال و همچنین میزان صدای بسیار پایین را به همراه خود می آورد. همچنین به لطف فیلتر ضد باکتری این یخچال سامسونگ طروات و طعم طبیعی مواد کاملاً حفظ می شود. علاوه براین طراحی یخچال فریزر بالا سامسونگ به حدی شیک می باشد که فضای بیرونی آن نیز راحت کاربر را به سمت خود جذب می کند. سیستم بدون برفک نیز برای قسمت فریزر این یخچال از برفک گرفتن و یخ زدن سطح مواد جلوگیری به عمل می آورد. حال در بخش های بعدی به صورت مفصل تر به شرح امکانات و قابلیت های این یخچال سامسونگ پرداخته ایم که پیشنهاد می کنیم ما را همراهی کنید.

ظرفیت بالای فریزر بالا سامسونگ RT62

طراحی و ظرفیت یخچال فریزر بالا سامسونگ RT62 

همانطورکه قبلاً نیز اشاره کردیم یخچال فریزر بالا سامسونگ RT62 از ظرفیت 620 لیتر برخوردار است که 459 لیتر آن برای یخچال و 161 لیتر بقیه نیز برای فریزرش می باشد. در کل می توان گفت همراه با مجموع کلی فضای گسترده این یخچال فریزر می توانید حجم بالای مواد را در داخل آن ذخیره سازی کنید. در این میان وجود فناوری SpaceMax برای این یخچال فضای بیشتری را برایتان به وجود می آورد. در واقع اگر بخواهید مقدار بسیار زیادی از مواد را در داخل این فریزر ذخیره سازی کنید با کمبود فضا مواجه نخواهید شد و شما نیز می توانید تمامی خریدهای روزانه تان را در طبقه های آن قرار دهید.

سیستم خنک کننده Twin Cooling در فریزر بالا سامسونگ RT62

سیستم خنک کننده دو قلو Twin Cooling در فریزر بالا سامسونگ RT62

بهترین کاری که سامسونگ می توانست در حق فریزر بالا سامسونگ RT62 انجام دهد، در نظر گرفتن سیستم خنک کننده دو قلو Twin Cooling Plus برای آن بود. هر چند سامسونگ از سیستم خنک کننده Multi Flow برای این مدل یخچالش کمک گرفته؛ اما وجود سیستم خنک کننده دو قلو به عنوان یک نظار کامل که بر روی تمامی بخش های یخچال و فریزر حکم رانی می کند، بهترین گزینه می باشد. در واقع این سیستم خنک کننده دو قلو همانطورکه از نامش پیداست عملکردی دو گانه از خود ارئه می دهد. به عبارتی این سیستم از دو جریان هوا به صورت جداگانه و کنترل دقیق دما برای حفظ رطوبت مطلوب در هر کدام از قسمت های یخچال و فریزر استفاده می کند. این در حالیست که دیگر نگران از بین رفتن رطوبت مواد خوراکی حساس مانند میوه ها و سبزجات نخواهید بود، چرا که به کمک این سیستم خنک کننده دو قلو با انتشار هوای خنک به هر نقطه ای رطوبت کافی حفظ می‌شود و در عین حال نیز از یخ زدگی موادی مانند بستنی جلوگیری به عمل می آورد. در کل باید گفت همراه با سیستم خنک کننده دو قلوی Twin Cooling Plus هرگز نگران از بین رفتن طعم و کیفیت مواد غذایی نخواهید بود، چرا که بوی نامطبوع از بین می رود و مواد غذایی منجمد شده نیز طعم طبیعی شان حفظ می‌شود.

سیستم خنک کننده دو قلو Twin Cooling Plus نسبت به سیستم های معمولی 70 درصد رطوبت بیشتری را با خود به همراه می آورد. به بیان دیگر این سیستم محیط مطلوبی را برای مواد به وجود می آورد و سبب می شود تا مواد تا مدت زمان طولانی تری بدون خشک شدن در یخچال باقی بمانند. 

سیستم خنک کننده Multi Flow در فریزر بالا سامسونگ RT62

با سیستم Multi Flow فریزر سامسونگ RT62 هر گوشه ای خنک می‌شود

همانطورکه می دانید قابلیت خنک کنندگی از مهمترین اصولیست که هنگام انتخاب یک نوع یخچال توجه ویژه ای به آن می‌شود. در این میان دستگاه هایی همچون فریزر ها به دلیل استفاده از خنک کننده های قوی و حرفه ای خیال کاربر را از هر بابتی راحتی می کنند. یخچال فریزر بالا سامسونگ RT62 نیز مانند بسیاری از مدل های دیگر به سیستم جریان هوای چندگانه یا همان  Multi Flow مجهز می باشد. در بخش قبلی سیستم خنک کننده دو قلو Twin Cooling Plus را مورد بحث و بررسی قرار دادیم، اما در این بخش می خواهیم به سیستم خنک کننده Multi Flow اشاره کنیم. این سیستم همراه با یک فرایند حرفه ای تمامی بخش های یخچال را خنک نگه می دارد و به صورت یکنواخت هوایی کاملاً خنک و سالم را در یخچال برقرار می کند. برای درک این مطلب بهتر است بگوییم هوای خنک از چندین خروجی که در فضای داخلی یخچال تعریف شده اند به هر سطح از طبقه ها و قفسه های یخچال برخورد می کند. از این گذشته سیستم جریان هوای چندگانه حرارت را از بالا، پایین، چپ و راست حفظ می کند و سبب می‌شود تا مواد غذایی به صورت همیشگی سالم، خنک و بهداشتی باقی بمانند.

تبدیل فریزر به یخچال در افریزر بالای سامسونگ RT62

امکان تبدیل فریزر به یخچال در فریزر بالا سامسونگ RT62 

یکی از مزیت های یخچال فریزر بالا سامسونگ RT62 امکان تبدیل کردن فریزر به یخچال می باشد. در اقع این یخچال فریزر به راحتی قسمت فریزر را به یخچال تبدیل می کند و شما می توانید اقلام مورد نیاز خود را در داخل آن ذخیره سازی کنید. به بیان دیگر با امکان تغییر دمای فریزر در حد متعادل می توان تمامی مواد غذاهای مختلف فصول سال را در این قسمت نگه داری کرد.

گزینه های Power Cool و Power Freeze در فریزر سامسونگ RT62

خنک کنندگی با فریزر بالا سامسونگ RT62 

یخچال فریزر بالا سامسونگ RT62 دارای دو گزینه کاربردی Power Cool و Power Freeze می باشد. گزینه Power Cool همانطورکه از نامش نیز پیداست به صورت کاملاً سریعی نوشیدنی و مواد غذایی را خنک می کند. این گزینه در قسمت یخچال سبب می شود تا هر نوع ماده ای کاملاً خنک در اختیار قرار بگیرد. همچنین گزینه Power Freeze برا منجمد کردن مواد به کار گرفته می شود. در واقع این گزینه برای انجماد مواد غذایی فریزر مناسب است. 

کمپرسور اینورتر دیجیتال در فریزر بالا سامسونگ RT62

کمپرسور اینورتر دیجیتال فریزر سامسونگ RT62

جدیدترین نوآوری که سامسونگ در فریزر RT62 به کار گرفت، بهره بردن از کمپرسور اینورتر دیجیتال برای آن بود تا به کمک آن هم بتوان از بابت سالم ماندن مواد غذایی اطمینان حاصل کرد و هم اینکه هزینه های مصرفی برق را تا حد قابل توجهی کاهش داد. به عبارتی این نوع موتور به دلیل طراحی نوآورانه ای که در آن به کار گرفته شده به صورت دیجیتالی و هوشمند موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود. بهتر است بگوییم سنسورهای تغییر درجه حرارت و رطوبت داخلی و خارجی را می سنجد و در نهایت سبب می‌شود تا با بهینه سازی مناسب تنظیمات، نیاز به توقف و راه اندازی مجدد مداوم نداشته باشد.

کمپرسور اینورتر دیجیتال نسبت به موتورهای معمولی بسیار بهتر عمل می کند چرا که به لطف این مدل کمپرسور هزینه های مصرف انرژی تا حد زیادی پایین می آیند و با کاهش یافتن انرژی مصرفی نسبت به موتورهای معمولی با خیال راحت و مداوم می توانید از کارایی و عملکرد مناسب آن بهره مند شوید.

فیلتر ضد باکتری فریزر بالا سامسونگ RT62

فیلتر ضد باکتری فریزر بالا سامسونگ RT62 

همراه با یخچال فریزر بالا سامسونگ RT62 هرگز نگران بد بو شدن مواد غذایتان نباشید، چرا که این یخچال مجهز به فیلتر ضد باکتری می باشد. محافظ ضد باکتری فریزر سامسونگ با امکان حذف و از بین بردن بوهای نامطبوع و باکتری ها، طراوت و شادابی مواد را حفظ می کند. در واقع هوا از طریق فیلتر کربن فعال شده عبور می  کند و باکتری های موجود را به صورت کامل از بین می برد. بنابراین مواد به صورت سالم و بهداشتی در این یخچال فریزر سامسونگ باقی می مانند.

جمع بندی: 

اگر به دنبال یک نوع یخچال ساده همراه با امکانات عالی هستید، یخچال فریزر بالا سامسونگ RT62 بهترین گزینه برایتان خواهد بود. این مدل یخچال با ظرفیت بالای 620 لیتر، همراه با کمپرسور اینورتر دیجیتال، خنک کننده دو قلوی Twin Cooling Plus و Multi Flow و فیلتر ضد باکتریایی تولید شده که در کنار رنج قیمت مناسبش انتخاب خوبی برای هر خانواده ای می باشد. شما نیز با مراجعه به بخش فروش و بهره گیری از راهنمایی های مشاوران ما در این بخش بدون شک به انتخاب خوبی دست پیدا خواهید کرد.

مشخصات کلی

تولید کننده
SAMSUNG
نوع یخچال فریزر
فریزر بالا
ظرفیت کل (لیتر)
620

امکانات و ویژگی ها

قفل کودک
هشدار باز بودن درب

امکانات هوشمند

کنترل والدین
اشتراک گذاری هوشمند

منبع تغذیه و برق

برچسب مصرف انرژی
+A

طراحی

رنگ بدنه
دودی
تعداد طبقات درب یخچال
3
تعداد طبقات درب فریزر
2
لامپ یخچال

سایر ویژگی ها

آبسردکن
یخساز خودکار

ویژگی های یخچال

صفحه ی کنترل دیجیتالی
قابلیت یخچال
تعداد کل کشوها
2 عدد

سایر ویژگی‌ها

قفسه مخصوص مواد لبنی و گوشتی
2 عدد
امکانات دیگر
سیستم خنک کننده Twin Cooling Plus -سیستم No Frost -جریان هوای Multi Flow - فیلتر ضد باکتری - گزینه های Power Cool و Power Freeze - امکان تبدیل فریزر به یخچال
گاز خنک کننده
R600a
5 از 5

از مجموع 2 امتیاز

کیفیت
5

نظر دهید

  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
کالاهای مرتبط