×

چرخ خیاطی ژانومه MC7200

شناسه کالا::

JANOME MC7200

JANOME
چرخ خیاطی
JANOME
4,400,000 تومان
1401/07/19
موجود
معرفی کوتاه محصول

چرخ خیاطی ژانومه MC7200 به صورت کامپیوتری تولید شده است. قابلیت تنظیم سوزن، دوخت گلدوزی، بازوی آزاد،  دوخت ساده، دوخت زیگزاگ، تکه دوزی، دوخت پارچه های ضخیم، دوخت پارچه های نازک، دوخت زیپ، امکان تنظیم طول و عرض و همچنین کارایی آن به وسیله پدال پا از خصوصیات چرخ خیاطی ژانومه هستند.

نقد و بررسی چرخ خیاطی ژانومه MC7200   

چرخ خیاطی ژانومه MC7200 یکی از بهترین مدل های این شرکت می باشد، چرا که به صورت کامپیوتری تولید شده است. منظور از طراحی کامپیوتری این است که به کمک تعدادی زیادی دکمه درست مانند صفحه کلید کامپیوتر می توانید هر تنظیمی را بر روی این چرخ اعمال و نیز از تعداد گسترده تر برنامه های دوخت و دوز برخوردار شوید. این نوع چرخ خیاطی علاوه بر دوخت و دوز ساده قابلیت گلدوزی را نیز در اختیارتان می گذارد. امکان تنظیم کردن سوزن چرخ خیاطی همراه با کارایی آن به وسیله پدال پا هر یک چرخه خیاطی را لذت بخش خواهند کرد. وجود بازوی آزاد در این چرخ خیاطی نیز اجازه می دهد تا سر آستین به صورت حلقه ای شکل مورد دوخت قرار گیرد. اگر شما یا هر کدام از اعضای خانواده تان به کار خیاطی علاقه دارد و قصد خرید چنین دستگاهی را دارید، چرخ خیاطی ژانومه MC7200 انتخابی ایده آل است چرا که علاوه بر حرفه دوخت دوز قابلیت گلدوزی را نیز در اختیارتان می گذارد.

 کارایی چرخ خیاطی ژانومه MC7200

کارایی چرخ خیاطی ژانومه MC7200

چرخ خیاطی ژانومه MC7200 نیز مانند سایر چرخ های خیاطی دیگر با قابلیت دوخت و دوز به سراغ کاربران آمده، اما این بار با کمی تفاوت. منظور از گفتن این جمله را با نگاه به طراحی چرخ خیاطی ژانومه متوجه خواهید شد. این نوع چرخ خیاطی به صورت کامپیوتری طراحی شده که با تعداد برنامه های دوخت و نیز بیشتری همراه شده است. به عنوان مثال چرخ خیاطی ژانومه مراحل دوخت و دوز یک پارچه را به کمک دکمه های روی آن بسیار راحت تر می کند و شما می توانید چرخه لذت بخشی از دوخت را تجربه کنید. همچنین وجود بازوی آزاد در این چرخ خیاطی همانطورکه از نامش پیداست به صورت آزادانه چرخه دوخت را به پایان می رساند. به عبارتی دوخت آزاد برای دوخت جیب های پیراهن و نیز دوخت های حلقه ای شکل مانند دوخت سر آستین به کار می رود. علاوه براین امکان گلدوزی یکی از مزیت های خوب چرخ خیاطی ژانومه است که بر روی پارچه به طراحی نقش و نگار شیکی می پردازد. با انتخاب حالت گلدوزی این چرخ خیاطی و با در دست داشتن یک پارچه خام درست مانند یک هنرمند خوش سلیقه می توانید هر طرحی را بر روی آن خلق کنید.

 

طراحی چرخ خیاطی ژانومه MC7200

همانطورکه در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم چرخ خیاطی ژانومه MC7200 از طراحی کامپیوتری برخودار است از همین رو مورد توجه بسیاری از کاربران قرار می گیرد. طراحی کامپیوتری علی رغم چرخ های خیاطی معمولی شامل تعداد بیشتری از برنامه های دوخت و دوز می باشد که با انتخاب هر کدام از طریق صفحه کلید آن دوختی زیبا را تحویل می دهد. همچنین چرخ خیاطی به دلیل استفاده طولانی مدت در زمان دوخت و دوز به لطف طراحی استاندارد و مناسبش چرخه دوخت و دوز را لذت بخش می کند. به کمک وجود پدال پا نیز در چرخ خیاطی ژانومه بدون آسیب به پا تا مدت زمان طولانی می توانید کار دوخت و دوز را ادامه دهید. همچنین طول و عرض کوک در این چرخ خیاطی بسته به پارچه و نوع دوخت تنظیم می‌شود.

مشخصات کلی

مدل
MC7100
تولید کننده
JANOME
سری
7

طراحی

رنگ بدنه
سفید با طراحی گل های آبی رنگ بر روی آن

سایر ویژگی‌ها

پایه نگه دارنده وسایل
5 از 5

از مجموع 1 امتیاز

کیفیت
5

نظر دهید

  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
کالاهای مرتبط